Итальянская диаспора в Украине

Итальянская диаспора в Украине

Сообщение Yulia » 20 ноя 2018, 14:35

УКРАЇНСЬКІ ЗАРОБІТЧАНКИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ НА БАТЬКІВЩИНУ І ТЯГНУТЬ ЗА СОБОЮ ІТАЛІЙСЬКИХ ЧОЛОВІКІВ

На заході України зростає італійська діаспора.

У Західній Україні почала зростати італійська діаспора. Причиною цього стало повернення українських заробітчанок на батьківщину разом з італійськими чоловіками.

А слідом за ними їдуть підкорювати українські простори і інші італійці - тут вони відкривають свій бізнес і заодно беруть в дружини співвітчизниць, пише "Корреспондент".

Так, наприклад, 45-річна мешканка Луцька Анастасія Стеценко пробула на заробітках в Італії 10 років. Там вона зустріла свого 60-річного чоловіка Луїджио Ферроні, у якого працювала покоївкою.

Пара жила б довго і щасливо в Італії, якби у Стеценко в Луцьку не залишилася хвора мати, яка потребує догляду. Так що подружжю довелося переїхати в Україну.

Спочатку італійцю було незатишно жити в чужій країні - його бентежили, наприклад, розбиті дороги, а також старий і незручний громадський транспорт.

"Але через півтора року я звик, - каже Ферроні. - До того ж зрозумів, що жити в Луцьку дешевше, ніж в Местрі".

Італієць отримує пенсію у себе на батьківщині , і її цілком вистачає для хорошого життя сім'ї в Україні. Розмір італійського забезпечення стартує від 1,5 тис. євро.

Через таку ж причину переїжджають в нашу країну і багато інших італійців.
Эмиграция в Италию была моей мечтой лет 5 подряд. Когда получила первый вид на жительство, моему счастью на было предела. Уже довно живу в Италии и наслаждаюсь жизнью! Гражданство Италии - моя конечная цель проживания в ЕС!
Yulia

Re: Итальянская диаспора в Украине

Сообщение Viktor » 29 ноя 2018, 16:33

ну и правильно! На итальянскую пенсию можно жить хорошо в Украине!
В какую страну Европы лучше эмигрировать? Где лучше жить? В какой стране отдохнуть? Ответ прост - в Италии. Приезжайте и убедитесь сами. Я лично очень люблю Италию!
Viktor

Re: Итальянская диаспора в Украине

Сообщение Serzh » 09 янв 2019, 15:15

многие так и делают!
Переехал жить в Италию 2 года назад.
Хочу остаться жить в Италии легально и получить вид на жительство! Очень хочу! И обязательно его получу! А потом открою свой бизнес в Италии, получу гражданство и стану гражданином Евросоюза!!!
Serzh

Вернуться в Прочее